БАНК ДАНИХ
координаторів  районних/міських/ліцейних рад лідерів учнівського самоврядування 

№ з/п

Назва району/міста/ліцею/ОТГ

ПІП координатора

Моб. телефон

Дата народження

Посада, місце роботи

1.

Білогірський район

Баліцька Наталія Юріївна

098 2608093

23.05.1989

Методист Білогірського БТШ

2.

Віньковецький район

Штанько Оксана Миколаївна

098 3563609

18.07.1976

Методист Віньковецького РМК

3.

Волочиський район

Атаманчук Тетяна Федорівна

0970739615

15.05.1978

Завідувач сектору освіти Волочиської РДА

4.

Волочиська ОТГ

Кінь Оксана Олегівна

0681720070

05.06.1976

Методист Волочиського БДЮТ

5.

Наркевицька ОТГ

Герасимчук

Валентина Сергіївна

096 3671273

20.11.1962

Заступник директора з виховної роботи Наркевицької ЗОШ

І-ІІІ ст.

6.

Городоцький район

Чопа Наталія Михайлівна

 

096 8920952

 

04.04.1975

Методист Городоцького БДТ

7.

Сатанівська ОТГ

Дюкіна Раїса Володимирівна

068 0141581

30.01.1966

Педагог-організатор Сатанівської ЗОШ

І-ІІІ ст.

8.

Деражнянський район

Шевчук Тетяна Євгеніївна

 

067 4503066

 

01.01.1975

Методист Деражнянського БТДЮ

9.

Дунаєвецький район + Дунаєвецька міська ОТГ

Деркалюк Людмила Степанівна

 

097 1349455

 

23.01.1962

Методист Дунаєвецького БТШ

10.

Дунаєвецька селищна ОТГ

Надвідна Анастасія Володимирівна

097 7813262

20.06.1995

Заступник директора з науково-методичної роботиДунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.

11.

Маківська ОТГ

Гладій Тетяна
Броніславівна

097 4723943

12.09.1972

Педагог-організатор Шатавського НВК

12.

Ізяславський район

Хмиз Лариса Іванівна

 

096 3365931

 

14.02.1964

Методист Ізяславського  БТДЮ

13.

Кам’янець-Подільський район

Степанюк Юлія Анатоліївна

097 2085818

28.06.1983

Методист Кам’янець-Подільського БШ

14.

Гуменецька ОТГ

Соколовський Віталій Вікторович

097 3156470

14.06.1991

Директор Гуменецького ЦДЮТ

15.

Китайгородська ОТГ

Нагабась Лариса Василівна

0674546820

12.06.1978

Вчитель англійськоїмови Дерев’янської ЗОШ І-ІІІ ст.

16.

Колибаївська ОТГ

Стасюк Юлія Миколаївна

096 7394149

18.10.1981

Педагог-організатор ХодоровецькоїЗОШ І-ІІІ ст.

17.

Красилівський район

Ковтун Ірина Володимирівна

096 5736632

05.11.1971

Методист Красилівського БТДЮ

18.

Летичівська ОТГ

Новіцька Лілія Олександрівна

097 597 89 32

26.03.1968

Заступник директора Летичівського ЦТДЮ

19.

Меджибізька ОТГ

Макаренко Людмила Василівна

0983195153

27.03.1970

Головний спеціаліст Меджибізької ОТГ

20.

Новоушицька ОТГ

Бідна Ольга Олександрівна

097 7772641

26.02.1989

Методист Новоушицького БДТ

21.

Полонський район

Човпун Лідія Алімбеківна

098 2282581

25.06.1968

Педагог-організатор Кустовецької ЗОШ

І-ІІІ ст.

22.

Понінкінська ОТГ

Мартинюк Олена Миколаївна

067 3359072

25.07.1971

Педагого-організатор Понінківського НВК

23.

Полонська ОТГ

Михальська Наталія

Володимирівна

096 7453962

26.01.1974

Методист Полонського БТШ

24.

Славутський район

Рудик Світлана Петрівна

068 0201773

05.04.1976

Методист Славутського РМК

25.

Берездівська ОТГ

Стецюк Валентина Степанівна

0988637074

11.12.1982

Методист Берездівської ОТГ

26.

Ганнопільська ОТГ

Самолюк Олександр Сергійович

0993796292

20.08.1985

Педагог-організатор Великоскнитського НВК

27.

Старокостянтинівський район

Оначенко Юлія Юріївна

098 8371351

15.04.1992

Методист Старокостянтинівського ЦДТ

28.

Старосинявська ОТГ

Кіцун Ольга Миколаївна

068 6748991

09.06.1991

МетодистСтаросинявського БТШ

29.

Теофіпольський район

Фриз Юлія Владиславівна

097 8224530

06.09.1989

Заступник директора з навчально-виховної роботи Теофіпольського ЦДТ

30.

Хмельницький район + Гвардійська ОТГ + Лісовогринівецька ОТГ + Розсошанська ОТГ

Стрілецька Ірина

Володимирівна

067 8998347

20.11.1982

Психолог Хмельницького ЦДЮТ

31.

Чорноострівська ОТГ

Степанова Марічка Василівна

098 8898635

07.06.1992

Спеціаліст Чорноострівської ОТГ

32.

Чемеровецький район + Чемеровецька ОТГ + Гуківська ОТГ

Снігур Світлана Федорівна

097 8900569

27.04.1969

Методист Чемеровецького БШ

33.

Шепетівський район + Грицівська ОТГ

Поліщук Альона Олександрівна

067 3481024

03.11.1985

Культорганізатор Грицівської ШСЗ

34.

Ленковецька ОТГ

Карпюк Ксенія Валентинівна

068 0268106

03.11.1966

Педагог-організатор Коськівської ЗОШ

І-ІІІ ст.

35.

Судилківська ОТГ

Колесник Юлія Миколаївна

068 4535751

20.04.1999

Педагог-організатор Судилківської ЗОШ

І-ІІІ ст.

36.

Ярмолинецький район

Шуверткова Ірина Іванівна

067 9395651

23.06.1972

Методист Яромолинецького БДЮТ

37.

м. Кам’янець- Подільський

Дюднєва Надія Михайлівна

067 1678008

14.06.1956

Методист Кам’янець- Подільського НМЦ

38.

м. Нетішин

Бойчук Інна Володимирівна

097 5334271

18.10.1983

Методист управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради

39.

м. Славута

Задворна

Людмила Олександрівна

068 6392664

13.09.1983

Заступник директора з навчально-виховної роботи Славутського БДТ

40.

м. Старокостянтинів

Старкова Ірина Борисівна

 

068 0139116

 

10.06.1974

Завідувач відділу Старокостянти-

нівськогоМЦДЮТ

41.

м. Хмельницький

Валькова Ольга Володимирівна

 

068 2021108

 

02.06.1960

Методист Хмельницького ПТДЮ

42.

м. Шепетівка

Рула Світлана Миколаївна

067 3837961

27.02.1974

Практичний психолог Шепетівського МЦДЮТ

43.

Кам’янець-Подільський військовий ліцей

Войчишина

Валентина

Леонідівна

067 6651495

04.08.1965

Педагог-організатор Кам’янець-Подільського ліцею ПВФП

44.

Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в

 галузі науки

Вінярська Ольга Володимирівна

068 0917277

16.06.1987

Педагог-організатор Славутського ліцею-інтернату

45.

Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки ліцей-інтернат

Величко Інна Миколаївна

098 8938399

15.06.1989

Вихователь Хмельницького ліцею-інтернату