Шановні відвідувачі сайту!

 

Інформуємо, що відповідно до доручення віце-прим’єр-міністра України з гуманітарних питань К. І. Грищенка від 23.07.2013 № 3001/1/1 – 13 Міністерство соціальної політики України розглянуло Інноваційний проект для дітей АРСЕНАЛ ІДЕЙ.

Проект орієнтований  на ефективну інтеграцію в соціум дітей з особливими потребами. Його результатом має стати привернення уваги суспільства до актуальних проблем у сфері захисту даної категорії дітей, реалізації права кожної дитини, незалежно від її можливостей, на творчий розвиток та позашкільну освіту.

 

 

Проект буде місцем впровадження інновацій і дослідницьким майданчиком, за його результатами плануються тематичні круглі столи за участю організаторів, представників державних організацій, громадського сектора, партнерів та засобів масової інформації.

 

Вагомою та необхідною для ефективності Проекту є підтримка відповідних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, які можуть надати суттєву допомогу у його реалізації, вивести Проект на всеукраїнський рівень, надаючи можливість дітям та підліткам із різних регіонів України долучитися до інноваційної освітньої музейної програми високого якісного рівня.

 

Просимо поширити інформацію про проект у закладах позашкільної освіти.