Соборна, вільна, незалежна!

Соборна, вільна, незалежна!

 

Є в українській історії дата, яка майже століття нагадує українцям про те, що вони народжені бути єдиними – це День Соборності України!

Вже чотири роки нашу державу намагаються розділити. Але тема єдності украї нських земель звучить у кожному слові. Наш народ доводить це не тільки в думках, але й на ділі.

Найкращий приклад патріотизму і єдності сьогодні показують учасники АТО та  волонтери, які, ризикуючи своїм життям, а, іноді, віддаючи його, виборюють  право українського народу жити в мирі та єдності; право, яке роками живе у свідомості людей; право, яке спаплюжила ворожа рука.

В боротьбі за єдність української держави поклали свої молоді життя п’ять випускників Кам’янець – Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою – Сергій Саліпа, Роман Наглюк, Дан Колісник, Андрій Кухар, Євген Сарнавський. Ми вдячні цим молодим офіцерам за сповна виконаний військовий обов’язок і завжди пам’ятатимемо їх!

Військово-історичний клуб «Прометей» спільно з Парламентом ліцею 22 січня привітав колектив ліцею з Днем Соборності стрічками кольору прапора України та провів круглий стіл «Соборна, вільна, незалежна!», де ліцеїсти висловили власні думки з приводу визначного дня в історії, переглянули відео презентацію. Всі бажаючі написали твір-есе «Що значить для мене соборність України». Ось найцікавіші думки:

«Соборність – це духовна єдність і патріотизм всього українського народу і українців у всіх державах світу, де б вони не проживали».

«Соборність – це те, з чим ми живемо, але ніколи не задумуємось. Та коли на неї хтось зазіхає, то готовий боронити її, чого б це не коштувало, бо без неї неможливо жити, як без повітря».

«Соборність  – це те, що об’єднує і робить друзями навіть незнайомих людей!»

«Соборність – це вміння берегти свою землю, шанувати народні традиції та показати усьому світу красу своєї нації!»

«Соборність – це єдність! Без неї неможливе майбутнє!»

Бажаємо всім мирного, вільного та незалежного майбутнього в соборній Україні!

Учнівське самоврядування Кам’янець-Подільського

 ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою