Споконвічна мрія українців

Споконвічна мрія українців

День 22 січня назавжди залишиться в історії українського народу, як свято  Соборності України. Це було одним з найпрекрасніших моментів нашої історії. У тяжкій та тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого - боротьба народу за соборність своїх земель.

Споконвічна мрія українців про об'єднання розрізнених частин України в межах однієї держави здійснилася. Ця подія особливо актуальною є у нас на Чемеровеччини - селі Шидлівці , адже ми живемо вздовж берега річки Збруч.  Ми знаємо, що річка - це як межа між заходом та сходом. Тому вже стало традицією кожного року на берегах Збруча проводити урочистості до Дня Соборності.

Лідери Чемеровецької ради старшокласників разом із бібліотекарем загально-навчального закладу Журинською С. П. підготували урочисту лінійку. Також відбулася святкова хода школярів , працівників культури села, працівників сільської громади, жителів до містка через річку Збруч. Там ми провели урочисту зустріч із жителями села Шидлівці,  Гусятинського району, Тернопільської області. Ми, молоде покоління незалежної України віримо, що територіальна цілісність нашої держави, скріплена кров'ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Скурська Діана, лідер Чемеровецької

                                                                                                                                              ради старшокласників