Діти єднають Україну!

Діти єднають Україну!

День соборності України відзначають щороку, починаючи з дня підписання в 1919 році Акту Злуки Української Народної Республіки (УНР) й Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР). Офіційно День соборності святкують з 1999-го. 

Вчителі та учні м. Славути відзначала цього року День Соборності в незвичайний спосіб. 22 січня відзначаючи 99-річницю з'єднання УНР та ЗУНР, педагогічний та учнівський колектив ще раз підкреслив важливість цієї віхи в історії українського народу (в контесті останніх подій в країні). Ось що про нас пишуть:

"ДІТИ ЄДНАЮТЬ УКРАЇНУ 22 січня, з нагоди Дня Соборності України, на базі ЗОШ I-III ст. №1 міста Славути відбувся флешмоб «Діти єднають Україну». На запрошен ня організаторів, участь у заході взяли міський голова Василь Сидор, заступник міського голови Ігор Піголь, депутати міської ради. Після церемонії урочистого підняття Державного Прапора та спільного виконання Державного Гімну, Василь Богданович привітав присутніх з великим святом. Згодом, діти розгорнули вишиті рушники та взялися за руки, утворивши таким чином символічний живий ланцюг. 

 

Ірина Засаднюк, учасниця

                                                                                                                                                                дорадчої ради м.Славута