Лідерство Красилівщини – у дії!

Лідерство Красилівщини – у дії! 

24 січня 2018 року у Красилівському Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся зліт лідерів учнівського самоврядування  «Лідерство Красилівщини – в дії!».

У зльоті взяли участь 40 старшокласників та 30 педагогів-організаторів. Під час  пленарного  засідання були підведені підсумки роботи ради лідерів учнівського самоврядування Красилівщини за 2016-2017 роки. Про реалізацію проектів ради лідерів та Хмельницької обласної ради старшокласників у школах розповіли: Ковальська Валерія (Красилівська ЗОШ І-ІІІст. № 3), Роюк Людмила (Печеська ЗОШ І-ІІІ ст.), Нащубська Анастасія (Митинецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Стрільчук  Назар  (Дружненська ЗОШ І-ІІ ст.), Лобова Дана  (Красилівська ЗОШ № 1), Данилюк Г.О. (педагог-організатор Красилівського НВК).

У практичній частині зльоту методист Будинку творчості Ковтун І.В. провела інтерактивне заняття з новообраною радою лідерів та запропонувала  цікаві проекти для реалізації в учнівських колективах на 2018-2019 роки.

Під час зльоту був проведений патріотичний флеш-моб «Лідери єднають Україну!». Складаючи із пазлів карту України, старшокласники розповідали про унікальність кожної області і висловлювали впевненість у тому, що Україна – єдина країна, і що зовсім скоро вона буде квітучою, мирною державою.

За результативну діяльність у 2016-2017 роках кращі учнівські колективи були нагороджені Грамотами Будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради.

Завершився зліт лідерів традиційним лідерським  колом  «Ми – команда!».

 

Ковальська Валерія,

член ради лідерів Красилівщини