Лідер той, хто готовий до змін!

Лідер той, хто готовий до змін! 

24 січня 2018 року у Чемеровецькому  Будинку школярів на чергове засідання лідерів учнівського самоврядування, яке проходило за темою: «Лідер-той, хто готовий до змін!», прибуло 22 лідери учнівського самоврядування. Збір-засідання розпочалося із приємних вітань голови лідерів Чемеровеччини  Домбровської Юлії, а також директора Чемеровецького Будинку школярів Маргарити Миколаївни Чебаник та координатора дитячо-юнацьких об’єднань Чемеровеччини  Світлани Федорівни Снігур.

У ході  збору було проведено самоаналіз лідерських здібностей за допомогою експрес-діагностики лідерських здібностей. Під час «Відкритого мікрофону» присутні поділилися думками про лідерські якості. Притча про щастя допомогла учасникам розібратися у таких поняттях, як «безкорисливість», «доброта», «взаємність», які притаманні саме лідерам. Цікавими були пізнання лідерства у грі «Пантоміма», вправі «Малюнок – символ лідера».

На завершення зібрання було вироблено лайфхаки «Як стати лідером!».

А також усі присутні взяли участь у інтелект-шоу «Народні календарні свята зимового періоду». По закінченню збору-засідання лідери отримали солодкі подарунки та календарики .

Ми лідери Чемеровеччини щиро сподіваємося, що  сьогодні стрімко займають місця під сонцем ті, хто має твердий розум, чітку мету та велике бажання досягти успіху. Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, а саме – тих, які прагнуть до пізнання. Тож поспішаймо  до пізнання нового!!!

 

Голик Валерія, заступник голови

 ради лідерів Чемеровеччинни