Героям Крут присвячується…

Героям Крут присвячується… 

29 січня – День пам’яті героїв Крут – подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління у боротьбі за незалежну Україну.

 З метою формування почуття патріотизму, виховання власної національної гідності, гордості за свою Батьківщину та поваги до історії українського народу у закладах загальної середньої освіти Віньковецького району проведено інформаційно-виховні години «Тут кувалась наша воля», «На Аскольдовій могилі поховали їх», «Через віки ваш вчинок в пам’яті зростає», «Пам’яті тридцяти».

У Зіньківському НВК, Петрашівському НВК з нагоди Дня героїв Крут було проведено загальношкільні лінійки «Коли стають до зброї діти, народ цей не перемогти!»; у Дашковецькому НВК організували перегляд кінофільму «Бій під Крутами»; бесіди на тему «Крути: подвиг і трагедія» провели у Зорянському, Яснозірському НВК, Охрімовецькому НВК.

Також у всіх закладах освіти району влаштували книжкові виставки на тему «Подвиг героїв під Крутами». Учні читали патріотичні твори, присвячені героям Крут, вшанували пам'ять полеглих Героїв хвилиною мовчання.

 

Вермінська Анастасія, голова комісії з питань

освіти, культури і дозвілля Віньковецького району