Школа вартового лідера

Школа вартового лідера 

З0 січня 2018 року в позашкільному навчально-виховному об’єднанні відбулось перше заняття  «Школи вартового лідера», у якому взяли участь представники шкільних екологічних загонів. "Школа вартового лідера" спрямована на активізацію й удосконалення індивідуального досвіду кожного учасника, на усвідомлення ними своїх особливостей і ресурсів, допомагає кожному визначити індивідуальні цілі в навчанні для удосконалювання себе і свого середовища, мати активну громадянську позицію щодо охорони навколишнього середовища.

До складу міського Кам’янець-Подільського осередку Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» входять 18 шкільних загонів.

З привітальним словом до учасників тренінгу звернулась Дюднєва Надія Михайлівна, методист НМЦ управління освіти і науки, координатор міського осередку Всеукраїнсь кої дитячої спілки «Екологічна варта».

Голова Ради  міського осередку дитячої спілки «Екологічна варта» Богомолова Оксана Антонівна ознайомила учасників заходу з основними напрямками діяльності міського осередку в 2018 році, та провела тренінг  на якому вартівці виконували вправи «Знайомство», створювали портрет лідера, провели екологічне прес-шоу «Чи знаєте ви, що..?», ознайомились з програмою «Вартівські збори», провели гру «Перед виборча програма звірів».

Діти були активними, допитливими та креативними. Сподіваємось що робота міського осередку ВДС «Екологічної варти» в 2018 році буде плідною.

 

Бабій Тетяна, голова комісії з питань екології

та краєзнавства ради старшокласників

«Нова Генерація Лідерів» м. Кам’янець-Подільського