Подільська красуня

Подільська красуня 

07 березня 2018 року за ініціативи ради лідерів учнівського самоврядування Летичівської ОТГ  було проведено конкурс-концерт «Подільська красуня» серед учениць 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Летичівської громади.

        Красиві, граціозні і звабливі,

                           Розумні, славні диво-претендентки.

                           Сьогодні зовсім юні учениці

                          А завтра випускниці та студентки, -

такими словами розпочали конкурс ведучі Денис Кліманський, голова комісії культури та дозвілля ОРС та Юрій Іванишин, активний учасник ради учнівського самоврядування та постійний ведучий усіх заходів на рівні громади.

Напередодні міжнародного жіночого дня дівчата-конкурсантки демонстрували знання української мови та історії, знання народних звичаїв та традицій, показували, як гарно співають, танцюють та декламують юні україночки. Їхні виступи були яскравими, креативними, цікавими та красивими, чим зуміли «підкупити»  журі і завоювати заслужені оплески глядачів. Приємно, що на високому рівні виступили активістки учнівського самоврядування громади Анна Синявська, Марина Коваль, Анастасія Кордонець.

Лідери учнівського самоврядування кожної школи привели з собою вболівальників, які в несамовитій боротьбі підтримували своїх красунь і також змагалися між собою, використовуючи плакати, пісні, кричалки, гасла, презентації. А між змаганнями, з концертними номерами, виступали вихованці Летичівського Центру творчості дітей та юнацтва і шкіл громади.

Після завершення дійства своїм захопленням та  позитивними враженнями ділились усі: самі учасники, їхні друзі, гості, батьки та вчителі, що свідчить про необхідність організації та проведення таких заходів.

Отож рада лідерів отримала новий стимул до нових дій…

 

 

Баліцький Ілля, голова ради лідерів учнівського

самоврядування  Летичівської ОТГ