Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття….!

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття…. 

За ініціативи лідерів учнівського самоврядування Чемеровеччини (учнів Вишнівчицької загальноосвітньої  школи)  вшанували пам'ять Великого Кобзаря.

В рамках проекту "Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь стліття, Тебе твоїм сучасником звемо..." було організовано та проведено у стінах закладу, Шевченківську декаду серед учнів 1-11 класів. За допомоги класоводів та учителів предметників у навчальних кабінетах були створені куточки із висвітленням заходів святкування дня народження Т.Г.Шевченка. За участю лідерів була організована та проведена екскурсія до сільської бібліотеки,а також створена книжково-ілюстративна виставка «Уклін тобі,Тарасе». Учні 7-8 класів випустили стіннівки «Пишаємося славою твоєю». Конкурс ерудитів присвячений життєвому і творчому шляху Т. Г. Шевченка «Зоряна година» провели учні 9-10 класів. Брейн-ринг «Знавці творчості Шевченка» та віртуальну екскурсію до музеїв Т.Г.Шевченка організували та провели одиннацятикласники. Серед усіх конкурсних випробувань таких як :

-  літературних читань поезій Тараса Шевченка;

-  конкурсу малюнків " А ми малюємо з Шевченка";

-  літературних дебютів " Ми граємо Шевченка";

-  літературно-музичної композиції "Пастушки";

-  інсценізації творів Тараса Шевченка діти ще більше ознайомилися  з життєписом великого сина українського народу Т. Г.Шевченка,пізнали багатогранність його таланту та значення його творчості в історії української культури.

 

Мельник Аліна, лідер Чемеровецької ради старшокласників,