Геній українського народу

 Геній українського народу 

          Двісті четверта весна ступила на землю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – великого сина українського народу. Його  безсмертне  ім’я та неповторні твори живуть в серцях  мільйонів українців, пробуджуючи  почуття національної гідності та честі.

     23 березня 2018 року в актовій залі Білогородської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ізяславського району відбувся виховний захід  під назвою «Геній українського народу», приурочений Шевченківським дням. Свято підготували учні 9 класу. Спочатку ведучі запалили свічку, полум’я якої  пробудило  в серцях глядачів іскру віри, надії, любові до рідної землі.

      Учні 9 класу  декламували поезію, розповідали про велич постаті Шевченка, його досягнення, таланти, значення поета  у світовій культурі. Глядачі  були зворушені інсценізацією балади «Тополя», адже дев’ятикласниці щиро передали почуття молодої дівчини, героїні твору.

      Увазі гостей свята було запропоновано перегляд відеоролика, в якому вчителі та учні  школи читали напам’ять  «Заповіт» англійською, німецькою та польською мовами. Демонструвалися картини митця, лунали пісні на його слова.

      На завершення свята  учні 5-9 класів у відеозверненні рядками з творів Шевченка закликали всіх присутніх  бути людьми, брататися, вчитися й любити Україну.

      Пам’ятаймо слова Тараса Григоровича Шевченка! Вони допоможуть нам осмислити минуле, зазирнути в майбутнє, відкрити для себе нові істини.

                                                           

І. Рибачук, учениця 9 класу Білогородської

                                                                      ЗОШ І-ІІІ ст. Ізяславського району