Сміття збирай та сортуй, у чисте майбутнє впевнено крокуй!

Сміття збирай та сортуй, у чисте майбутнє впевнено крокуй! 

Команда Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, у складі чотирьох лідерів учнівського самоврядування й педагога-організатора та керівника гуртка  «Лідер» Ванчуляк М.М. взяли участь у відбірковому  етапі проекту «Zero Waste School», організатором якого є  благодійний фонд Klitschko Foundation.

Мета проект – навчання школярів та вчителів через неформальну освіту впровадити культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом і у світі. Програма проекту допоможе учасникам зрозуміти важливість їхньої участі у громадському житті та співпраці всередині громади.

Із 1680 представлених на конкурс заявок було відібрано 50 шкіл  і серед них  команда міста Красилова! Тепер наших лідерів запрошують на тренінг Active Citizens у місто Київ. На них чекає цікавий практичний семінар із управління проектами, навчання взаємодіяти всередині місцевих громад; лідери опанують шляхи вирішення складних ситуацій та методи комунікацій; познайомляться з відомими громадськими активістами, які розкажуть, як долати перешкоди, що траплятимуться на шляху. Також на них чекають зустрічі з лідерами думок у сфері екології, які поділяться професійним досвідом.

Після повернення із першої частини проекту “Zero Waste School” учасники проведуть дводенний тренінг для школярів, батьків та шкільного персоналу, де навчать їх бути активними громадянами, правильно сортувати сміття – метал, папір та пластик, а також як на цьому заробляти кошти на потреби їхньої школи та громади.

Отже, це тільки початок. Основна робота попереду!

 

Лобова Дана, член ради лідерів учнівського

самоврядування Красилівщини,

лідер Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1