Дій за покликом серця

Дій за покликом серця 

В основі будь-якого волонтерського руху старий, як світ принцип: хочеш відчути себе людиною – допоможи іншому. Цей принцип зрозумілий і близький усім тим, кому знайоме почуття справедливості, хто розуміє, що зробити життя суспільства краще можна тільки спільними зусиллями кожного з його членів.

Гордістю Черчецької загальноосвітньої школи Чемеровецької ОТГ є волонтерський рух «Юні волонтери». Усі волонтери (учні 6-10 кл.) активно ставляться до своїх обов’язків і успішно виконують заплановану роботу. Не бояться труднощів, не очікують  матеріальної винагороди за свою працю. З турботою піклуються про одиноких і пристарілих, не забувають і про найменших своїх друзів – вихованців із дитячого садочка.

 За участю лідерів Чемеровецької ради старшокласників  було облаштовано  парк відпочинку для проведення дозвілля: прибрали сміття, розчистили гілля. З великою допомогою Круліцького А.А. юнаки змайстрували дві лавочки, а учні 7 класу розробили проект «За чисте довкілля» - по центральних вулицях села розмістили урни для сміття. Неодноразово волонтери писали листи зі словами підтримки воїнам АТО, організовували зустрічі з воїнами-односельчанами Рачинським Павлом, Онуфрійчуком Богданом, Заянчуковським Олександром, збирали продуктові набори, одяг тощо.

Осередком турботи волонтерського руху став Черчецький будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів. Концертна програма «Шануймо старше покоління» до дня людей похилого віку, акція «Доброта і милосердя – два крила, на яких тримається світ» до міжнародного дня інвалідів, привітання з новорічними та різдвяними свята. Цим людям волонтери завжди дарують теплі слова, ніжну посмішку, ласкавий погляд.

 

 

 

Мула Аміна, лідер Чемеровецької

ради старшокласників