Наші подорожі

Наші подорожі

На початку квітня лідерами учнівського самоврядування Білогірського району було відвідано надзвичайно цікаві місця. Нас гостинно прийняли філія ПрАТ "Зернопродукт МХП" "Ямпільський елеватор" та товариство з обмеженою відповідальністю науково-виробнича агрофірма "Перлина Поділля". Цей день приніс незабутні враження, цікаві розповіді та нові.

Крокуючи Ямпільським елеватором учасники пройшли шляхом  зернинки. У лабораторії побачили як відбувається прийом зерна, його очищення та сортування. Спеціалісти підприємства ознайомили майбутніх фермерів ізмашинами, які працюють для того, щоб зерно зберіалося якнайкраще.

У ТОВ НВА "Перлина Поділля" діти відвідали головний офіс, поспілкувалися із працівниками. А на завершення дня відвідали корівник ТОВ НВА "Перлина Поділля" у селі Гулівці Білогірського району. Тут учасники побачили холодильні камери для якісного зберігання молока та автоматизовану дойку корів. 

Тож день видався насиченим.

Лідери відвідали місто Кам'янець-Подільський. У Подільському державному аграрно-технічному університеті ознайомилися з умовами вступу та пропозиціями вузу. Проягом дня вивчали історичні пам'ятки та визначні місця міста.

 

Анастасія Яремишина, голова районної ради

лідер учнівського самоврядування Білогірщини