Майбутні фермери України

Майбутні фермери України 

У Білогірському районі стартував проект, який отримав назву «Майбутні фермери України». Метою  якого є зацікавити молодь до сільськогосподарської сфери. 28 березня розпочала свою роботу Весняна школа лідерства Білогірського осередку молодіжної громадської організації «Майбутні фермери України». До лав молодіжної організації долучилися лідери учнівського самоврядування Білогірщини. На зустріч із енергійними, креативними молодими людьми завітали голова районної ради В. Мельник та керівник прес-служби «Перлини Поділля», голова громадської ради Білогірської РДА В.Лосовський. 

У перший день учасники обговорили правила роботи в команді, поділилися очікуваннями від роботи в громадській організації, за допомогою різноманітних вправ учасники ближче познайомилися один з одним. Формуючи мотузяний квадрат, спробували взяти на себе роль лідера та приймати важливі рішення. Разом із тренерами молодь весело та активно провела час, спробувала працювати у команді, бути корисною для неї.

Другий день Весняної школи лідерства був не менш насичений ніж попередній. Юні фермери активно працювали у різних групах. Вперше спробували організувати свою власну справу під час гри "Ферма". Учасники підготували власні проекти та вдало їх захистили, при цьому примірявши до себе різні ролі: бухгалтера, економіста, юриста, зоотехніка, менеджера та ін. Така робота показала як керівник і його команда має працювати, щоб досягти бажаного результату. 

Вміння брати на себе роль лідера і вести за собою інших спробували учасники під час вправи "Прораб". Усі вони чітко виконували вказівки "прораба", котрий був спиною обернутий до своєї команди. Тут знадобилося вміння конкретно ставити запитання, дослухатися до думки інших.Цікаво також формували портрет лідера, у якому були зображенні найкращі риси характеру кожного з учасників групи. Захищали свої проекти сміливо та яскраво і отримали перші відзнаки МФУ.

Активне спілкування англійською мовою - девіз третього дня Весняної школи лідерства. Майбутні фермери вивчали специфічну лексику, вчилися застосовувати її у різних активних формах роботи. А допомагала їм вчителька англійської мови Малоборовицької школи І - ІІІ ступенів Юлія Зарічна. Саме з її підтримкою учасники школи написали англійськомовний варіант озвучення пластилінового мультфільму. У цікавому процесі створення власного продукту (мультфільма) активно працювали усі, адже від зародження ідеї до створення маленького шедевру потрібно прикласти великі зусилля усій команді.

«Ми можемо зробити більше , ніж ми думаємо» – під таким гаслом11 квітня 2018 рокупройшло урочисте нагородження переможців конкурсу «Чоловіки й жінки в сільському господарстві. Хто веде країну вперед?» Білогірського осередку Молодіжної громадської організації «Майбутні фермери України». В актовому залі Білогірського НВК «середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів ім. І.Ткачука, гімназія» зібралися учасники конкурсу, їхні наставники, директор і члени районної ради старшокласників. Переможці нагороджені дипломами та грошовими преміями. Переможниця конкурсу Щербініна Надя поділилася досвідом написання конкурсної роботи». По закінченню зустрічі усім учасникам вручено сертифікати участі у весняній школі лідерства молодіжної громадської організації «Майбутні фермери України».

 

 

Анастасія Яремишина, голова районної ради

    лідер учнівського самоврядування Білогірщини.