Свято – конкурс «Біля перелазу»

Свято – конкурс «Біля перелазу»

      Українці – це неймовірна нація талантів та креативності, відваги та мужності,краси і незвичайності. В цьому вже вкотре переконуються  лідери Чемеровеччини проекту «Що робить мене українцем», в рамках якого 16 квітня 2018 року в Чемеровецькому Будинку школярів відбулося свято-конкурс «Біля перелазу».

      У заході взяло участь сім пар учасників із різних шкіл Чемеровеччини. Відтак, Вишнівчицьку школу представляли Діана Гранат і Владислав Довгошлюбний, Вільховецьку – Аліна Слобаданюк,Вадим Шепета, Закупнянську – Анастасія Бондарук і Владислав Варениця, Летавську – Тетяна Чорна, Владислав Коробчук, Почапинецьку – Іванна Колеснікова і Ярослав Загородний, Свіршковецьку –  Ірина Бортняк, Богдан Павліковський, Чемеровецький НВК№2 – Діана Маляр і Олег Мандзій. Ведучими нашого свята були лідери учнівського самоврядування Чемеровеччини – Настя Барило(студентка Чемеровецького медичного коледжу) та Олексій Калінков (десятикласник Сокиринецької ЗОШ І-ІІІступенів).

     Ми змагалися у п’яти різножанрових конкурсах,відкриваючи свої таланти у візитці «Ми українці»,художньому номері «Оспівую рідну землю»,імпровізації «Почуй мене», виставці-презентації творчих робіт своїх родин та демонстрації українського строю.

      Було тут усе – пісні,танці,театральна гра,креатин і романтичність,лірика і сучасність. Тому й недивно,що оцінки між нами - конкурсантами різнилися всього на півбала. Відтак, переможцями стали лідери Чемеровецької ради старшокласників голова спорту та здорового способу життя Павліковський Богдан,голова комісії культури та дозвілля Бортняк Ірина- пара із Свіршковецької ЗОШ І-ІІІступенів.

        А щоб свято запам’яталося надовго і надихнуло й надалі відкривати для себе та інших глибину всього українського, всім учасникам заходу було вручено пам’ятні подарунки,незмінним спонсором яких став народний депутат України Олександр Герега. Як відомо, для Олександра Володимировича підтримка талановитої молоді є пріоритетом.

     Настрою додали й дипломи з номінаціями, які присвоєно кожній парі учасників.

Ірина Бортняк, голова комісії культури та дозвілля

ради старшокласників Чемеровеччини