Учні та лісівники разом озеленюють наше місто

Учні та лісівники разом озеленюють наше місто 

Акція Держлісагенства України «Майбутнє лісу в твоїх руках» триває. Керуючись цьогорічним гаслом акції «Ліс та населені пункти», у Славуті до неї залучаються як органи місцевого самоврядування, так і всі охочі зробити трішки гарнішою територію, до якої в тій чи в іншій мірі причетні: чи то майбутня відпочинкова зона, чи місце праці, чи навчання.

Під час проведення Дня лісу на Славутчині лісівники та старшокласники відвідали шкільне лісництво «Юннат» в екологічному центрі школярів міста. Вони поспілкувались про неоціненну роль лісу у житті людини, про тваринний та рослинний світ нашого регіону.

Запланували разом із дітьми шкільного лісництва створити алею із саджанців горобини червоної, липи та клена гостролистого.

Спільна ідея була втілена у життя. Приємно відзначити, що школярі шкільного лісництва разом із працівниками лісгоспу та вчителями посадили заплановану алею, від «довгого містка» через річку Утка, до центру. Також плануємо наступну посадку саджанців старшокласниками біля джерела Сангушка.

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» триває, тож закликаємо долучатися і брати в ній активну участь.

 

Оніщук Ірина, учасниця дорадчої ради м. Славута