Проект «Zero Waste School Красилів» стартував…

Проект «Zero Waste School Красилів» стартував…

Klichko Foundation разом із партнером Coca-Cola Foundation та компанією Coca-Cola, підтримують глобальну ціль “Світ без відходів” (World Without Waste). Тому започаткували проект Zero Waste School, який навчить школярів та вчителів через неформальне навчання впровадити культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом і у світі. Програма проекту допоможе молоді зрозуміти важливість їхньої участі у громадському житті та співпраці всередині громади.

19-21 квітня у місті Києві відбувся тренінг Active Citizens у рамках проекту Zero Waste School від від Благодійного фонду Klichko Foundation. Команда Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (переможець відбіркового туру) у складі: педагога-організатора Ванчуляк М. М. та лідерів учнівського самоврядування Лобової Богдани, Вольського Богдана, Лісовської Тетяни,  Бескупського Едуарда взяли участь у тренінгу та отримали максимум знань та натхнення для роботи над своїм власним проектом.

Zero Waste  School  Красилів - проект, який ми започатковуємо у нашій школі, а згодом і у нашому місті, громаді.

25 квітня 2018 року наш проект був представлений  вихованцям  Щиборівської дитячої недільної школи. Під час зустрічі  ми розповіли про важливість активності громадян, пояснили правила сортувати сміття – метал, папір та пластик, а також як на цьому заробляти кошти на потреби школи та громади.

Наша мета – діяльність на благо рідного села, міста, громади  і всієї нашої Батьківщини! У розвинених країнах світу "від малого до старого" всі сортують сміття та віддають його на переробку! Ми хочемо, аби наше місто стало європейським! Замало простих шкільних конкурсів дитячих малюнків, потрібно не на словах, а на ділі покращувати нашу екологію! Адже нам, нашим дітям і онукам дихати цим повітрям, пити воду з наших річок та жити у цій мальовничій природі!

Тож, закликаємо всіх - не будьте байдужими! Головне мати бажання, тоді знайдеться час, можливість та однодумці! Сміття збирай та сортуй у чисте майбутнє впевнено крокуй!

 

Лісовська Тетяна, член ради лідерів

учнівського самоврядування Красилівщини,

учениця Красилівської ЗОШ І-ІІІст. №1