На крилах вальсу і краси

На крилах вальсу і краси 

Так, міський бал відбувся! Продовжуючи започатковану традицію проведення балів в нашому славному місті Кам’янці-Подільському, в якому століттями в повітрі літає дух краси, вишуканості і грації, 25 квітня 2018 року в ресторанному комплексі «Версаль» відбувся «Шкільний вальс – 2018». Восьмий рік поспіль даний захід проводиться під патронатом міського голови Михайла Сімашкевича та за підтримки народного депутата Верховної ради Володимира Мельниченка в рамках проекту міської ради старшокласників «Нова Генерація Лідерів» «Шкільний вальс».

У конкурсі «Шкільний вальс-2018»  взяли участь  248 старшокласників 18 закладів загальної середньої освіти. За час існування конкурсу 1711  учнів долучились до танцювальної культури вальсу.

Конкурсанти змагались у 3-х номінаціях: велика група, мала група і танцювальна пара.

Учасників конкурсу-свята привітали секретар міської ради Дмитро Васильянов та начальник управління освіти і науки Світлана Старченко.

Компетентне журі :

Світлана Старченко, начальник управління освіти і науки ;

Дмитро Васильянов, секретар міської ради;

Валентина Потанська, завідувач відділу загальної і середньої та позашкільної освіти;

Петро Гаврилюк, заступник директора Департаменту гуманітарної політики міської ради, начальник управління культури та туризму;

Ірина Літинська, викладач коледжу культури і мистецтв;

Майя Савчук, викладач хореографії;

Діана Пацан, голова міської ради старшокласників «Нова Генерація Лідерів»;

Ніна Лянкоруцька, менеджер маркетингу групи  компаній «Нова будова» відмітили найцікавіших, найяскравіших учасників конкурсу «Шкільного вальсу – 2018» та визнали переможцями:

у номінації «Велика група»  танцювальний колектив «Емоції» (тренер та хореограф-постановник Анастасія Федоряк);

у номінації «Мала група» танцювальний колектив «Мрія» (тренер та хореограф-постановник Тетяна Попкова);

у номінації «Танцювальна пара» дует «Грація» ЗОШ №6 Анна Швець, Владислав Рудніцький, які стали  королем і королевою «Шкільного вальсу -2018»(тренер та хореограф-постановник Владислав Рудніцький).

Нагородження учасників «Шкільного вальсу - 2018» дипломами управління освіти і науки провели Дмитро Васильянов і Світлана Старченко.

Від народного депутата Володимира Мельниченка, міського голови Михайла Сімашкевича переможці конкурсу отримали квіти та солодкі подарунки – торти.

Представник групи компанії «Нова Будова» Ніна Лянкоруцька вручила учасникам конкурсу запрошення на відвідування фітнес-центру «Нова Будова».

Як завжди, поки підводились підсумки конкурсу, на танцполі «Версалю» вирував вальс у виконанні гостей, учасників свята.

У 2017 році родзинкою конкурсу став виступ Світлани Старченко, начальника управління освіти і науки та Дмитра Васильянова, секретаря міської ради, а на конкурсі «Шкільний вальс-2018» всім присутнім подарували «Київський вальс» мати і син, директор і учень НВК № 9 Наталія та Микола Осадчуки.

Учасники конкурсу «Шкільний вальс-2018» дякують групі компанії «Нова Будова», адміністрація ресторану «Версаль» за створені умови для проведення свята.

Щорічно в рамках колективних творчих справ організаторами свята вальсу є учнівські самоврядування шкіл. 25 квітня  його організували і провели учнівські самоврядування СЗОШ №1, ЗОШ № 2, 6.

До зустрічі на конкурсі «Шкільний вальс-2019»!

 

Діана Пацан, голова міської ради старшокласників «Нова

Генерація Лідерів» м. Кам’янець-Подільський