Лідери Чемеровеччини на святі дитинства «Літній рейвах»

Лідери Чемеровеччини  на святі дитинства «Літній рейвах» 

        Літо… Найтепліша та найблагодатніша пора року, яка вражає буянням трав та ароматом квітів, сонячними росистими ранками та теплими романтичними вечорами. Пора року, котру з нетерпінням чекають усі дорослі і малі: для дітвори чудова нагода відпочити від шкільного життя, для дорослих - просто гарно відпочити.

Першого літнього дня увесь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. На нашій Чемеровеччині вже традиційно, як і кожного року, ми відзначали це свято весело й гамірно. Усе дійство розпочиналося з формування колони на площі нашого містечка, якою сотні ошатно одягнених хлопчиків і дівчаток  попрямували у парк відпочинку. У парку був справжній рай для дітей : батути, гірки, солодощі, аніматори, безкоштовні бургери та цікавий концерт.

Однак не варто забувати, що це не тільки галасливі і веселі святкування дітвори, але й нагадування суспільству про необхідність дотримання і пошани прав дитини, як необхідної умови для формування гуманного і благополучного суспільства. Саме тому рада старшокласників Чемеровеччини вирішила долучитися до організації цього дійства та внести свої корективи до плану проведення свята «Літній рейвах». Ми захотіли підтримати у цей день особливих дітей,  дітей з реабілітаційного центру, щоб і для них це свято запам’яталося таким же сонячним і гамірним, як для інших. Тому в рамках довготривалого проекту «Діти - дітям»  наші лідери провели благодійну акцію «Подаруй радість другу». Ми хотіли зробити приємно цим діткам і разом з подарунками подарувати часточки любові наших сердець. Нас підтримали Чемеровецька районна державна адміністрація та Чемеровецька районна рада. А разом із вихованцями реабілітаційного центру створили «Карту чарівних мрій», на якій кожна особлива дитина поставила яскравий відбиток своєї долоньки. Цими відбитками дітвора розповіла про свої найпотаємніші мрії. Віримо, що вони обов’язково здійсняться.

        Загалом, все було просто супер, і можна впевнено сказати: розпочалося спражнє літо! Оновлена Рада старшокласників Чемеровеччини відсвяткувала річницю своєї діяльності. Як голова Ради впевнено можу сказати, що багато було нами зроблено, та попереду ще багато нових креативних ідей, які потрібно втілювати в життя. Впевнено та з гордо піднятою головою радію та пишаюся своєю командою, вірю, що ми зможемо зробити багато добрих справ на благо нашої Батьківщини. Усім дітям бажаю гарно провести літо, відпочити, оздоровитися та набратися сили перед новим навчальним роком.

 

Юлія Домбровська, голова ради

старшокласників Чемеровеччини