Шановні колеги!

Шановні колеги!

 

Інформуємо вас про старт всесвітньої кампанії #Girl2Leader, що діє під егідою Міжнародної неурядової організації Глобальний форум жінок-політичних лідерів (The Women Political Leaders GlobalForum).

#Girl2Leader діє під патронатом Президента Мальти Марі-Луїз Колейро Прека, яка виступає за забезпечення гендерного балансу в усіх галузях життя.

Програма покликана мотивувати брати дівчат активну участь у процесах прийняття рішень та реалізовувати власні ідеї.

11 жовтня у багатьох національних парламентах у рамках кампанії відзначають Міжнародний день дівчат. 11 жовтня 2018 року вперше  Міжнародний день дівчат пройде у Верховній Раді України. Дівчата зможуть поспілкуватися з успішними жінками-депутатами та жінками-лідерами.

Для участі у заході дівчата старше 14 років мають відвідати сторінку програми Girl2LeaderUkraine до кінця вересня 2018 року у мережі Fаcеbook (https://www.facebook.com/Girl2LeaderUkraine/),висловити своє бачення ідеального політика, виконавши інструкції організаторів.

Витрати на проїзд і проживання учасниць, які візьмуть участь у відзначенні Міжнародного дня дівчат 11 жовтня 2018 року у Верховній Раді України, беруть на себе організатори Girl2LeaderUkraine/.">

 

Контактна особа: Любов Терехова, 097 741-97-25.