Засідання клубу «Лідер»

Засідання клубу «Лідер» 

18 вересня 2018 року у Будинку творчості школярів відбулося перше засідання клубу «Лідер» освітніх закладів Полонської ОТГ на тему: «Лідер та його команда».

До присутніх з настановчим словом звернулася директор закладу Наталія Олександрівна Герасимчук, яка побажала плідної праці, реалізації цікавих проектів, тісної взаємодії з лідерами громади, активної участі у волонтерських,  патріотичних, благодійних акціях.

Координатор по роботі з дитячими юнацькими організаціями та об’єднаннями Михальська Наталія Володимирівна підвела підсумки  роботи за 2017-2018 навчальний рік, ознайомила з планом роботи на 2018-2019  навчальний рік.

Спільно з лідерами було визначено поняття, що таке лідер у розумінні Концепції Нової української школи, яка має бути його команда, здатність лідера діяти у команді, ключові фактори ефективної роботи у команді. Усі діти отримали пам’ятки «Риси лідера».

У першому блоці засідання практичний психолог закладу працювала з педагогами-організаторами. У ході роботи було складено «портрет сучасного педагога», який працює з лідерами учнівського самоврядування; визначали чи вміє педагог розмежовувати роботу з відпочинком.

У другому блоці Євгенія Олександрівна працювала з лідерами учнівського самоврядування, де учасники заходу склали «портрет лідера», а у «міні-виставах» набували навичок групової взаємодії, оволодівали способами рольової поведінки, створювали команди – творчі колективи, робота в яких є запорукою успішного досягнення мети.

Для підготовки до наступного заняття на тему: «Булінг серед дітей», учасникам було запропоновано провести опитування серед однолітків та учнів школи «Що таке булінг?».

 

Лідери учнівського самоврядування Полонської ОТГ