Цікава та пізнавальна зустріч

Цікава та пізнавальна зустріч 

19 вересня 2018 року лідерам самоврядування м. Славута випала чудова можливість зустрітися з інтелектуальною, вихованою та цікавою людиною, американкою українського походження Тамарою Денисенко.

Тамара Денисенко – активістка українського руху, генеральний менеджер Української Федеральної Кредитної спілки Рочестеру (північний захід штату Нью-Йорк).

Вона ознайомила присутніх з діяльністю, яку проводить у сфері допомоги українцям та з програмою «Відкритий Світ», що покликана зміцнювати взаєморозуміння й співробітництво між Україною та Сполученими Штатами.  Суть програми полягає у тому, що українські лідеришляхом надання можливості у різних галузях діяльності мають змогу зустрітися зі своїми американськими колегами й обмінятися досвідом та ідеями з найбільш важливих для обох сторін питань.

Програма, насамперед, розрахована на кандидатів, які, незважаючи на свій відносно молодий вік, уже проявили себе, як професіонали своєї справи, показали свої сильні лідерські якості і зацікавлені у вивченні американського досвіду й підтримці професійних та особистих контактів з американськими колегами після повернення до України.

У більшості випадків делегати зупиняються в американських родинах, що дозволяє їм ближче познайомитися з повсякденним і громадським життям американців. Приймаючі родини, у свою чергу, одержують можливість дізнатись про Україну «з перших вуст» – від людей, що формують її новий вигляд.

Пані Тамара розповіла про американських підлітків та навчання у США.

Надзвичайно вдячні Тамарі Денисенко за такий чудовий діалог, та міському голові Василю Богдановичу за можливість учасникам дорадчої ради поспілкуватися з людиною, яка досягла немало у своєму житті і допомогла  розставити певні пріоритети.

 

 

 

Ткачук Христина, учасниця молодіжної

 дорадчої ради м. Славута