Спогади про літо

Спогади про літо 

Тікає літо. Тікає, як завжди, кудись в блакитну далечінь, і поступається місцем осені. Ще зовсім недавно дерева стояли в багатому, зеленому вбранні, але ось, то тут, то там, полетіло жовте, багряне листя…

Осінь вступає в свої права.

А як гарно було влітку! Яскраве сонце, довгий день, тепла погода. Мені,як лідеру Чемеровеччини дуже приємно згадувати цікаві моменти літа. Яке ж воно було насичене! А розпочиналося воно веселим відпочинком у пришкільному таборі з денним перебуванням. Всю роботу педагогічний колектив спрямував на оздоровлення та відпочинок учнів. 

Кожен день, як барви веселки, був цікавим, наповненим новими враженнями. Це були Дні дружби, дизайну, краси, казки, шукачів скарбів, сюрпризів, туризму, спорту. Педагогічні працівники проводили з нами різноманітні ігри,  святкові концерти, талант-шоу, конкурси малюнків, квести, естафети, спортивні змагання.

У колі друзів в нашому гарному таборі "Веселка" дні минали дуже швидко. Бо коли цілий день є чим зайнятися, коли ці заняття і цікаві, і корисні, час плине дуже швидко, непомітно.

Найкращі враження  залишила поїздка до духовної святині Свято-Вознесенського Банченського монастиря, що знаходиться у Чернівецькій області. В якому кожен може знайти душевний спокій та Божу благодать.Розташований храм  на горі серед мальовничих лісів і чудових садів, він заворожує неповторною красотою.
        Літо радувало нас відмінною погодою, сонячними, довгими днями, теплими ночами та захопливим проведенням часу: купанням, риболовлею, іграми, прогулянками до лісу.

Наступного літа це все буде знову. А поки літо тікає. Щасливої дороги! Приходь до нас знову. Ми чекатимемо тебе!

 

Загородна Ангеліна, лідер учнівського самоврядування

Почапинецької ЗОШ І-ІІ ст. Чемеровецької  ради старшокласників