Засідання районної школи «Лідер»

Засідання районної школи «Лідер»

21 вересня 2018 року у приміщенні  Ярмолинецького Будинку творчості відбулося засідання районної школи «Лідер». Після літнього відпочинку лідери активно долучилися до тренінгу «Знайомство», «Мої якості», «Валіза лідерських атрибутів», який провела педагог-організатор Граб Тетяна Володимирівна. Голова районної школи «Лідер» Гуменна Діана поділилася  враженнями про участь у Всеукраїнському Саміті проактивних «Б.У.М» та зробила аналіз роботи районної школи за минулий рік.

За ініціативи координатора районної школи «Лідер» організовано екскурсію в історичний музей. Старшокласники мали змогу ознайомитися  з матеріалами виставки, підготовленої Українським інститутом національної пам’яті «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921рр.». Матеріали виставки висвітлюють події історичної давності, які заклали початок  ключових державних інституцій в Україні.

Також лідери району  взяли активну участь у благодійній акції «Подаруй бібліотеці україномовну книгу». Працівники районної центральної бібліотеки щиро вдячні учасникам акції за подаровані книги сучасних авторів.

Традиційно у вересні місяці проводяться вибори голови районної школи «Лідер». На засіданні шляхом голосування вдруге головою районної школи «Лідер» обрано ученицю 11 класу Ярмолинецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Гуменну Діану. Засідання було цікавим та пізнавальним.

 

                                     Граб Анастасія, голова комісії

культури та дозвілля Ярмолинецького району