День туризму

День туризму 

Цей день ми чекали відтоді, коли це тільки було заплановано. Кожного дня на перервах ми обговорювали наші плани. Усі домовились, що вдягатимемо і що братимемо смачненьке. І звичайно, усі зацікавились, що ж ми будемо робити і що нас чекає упродовж невеличкої подорожі.

Ось і настав цей день! 28 вересня 2018 року ми, сповнені сил, цікавості, спортивні і з хорошим настроєм, осідлавши свої велобайки, готові подорожувати. Місцем зупинки була Бабина гора, а саме ,база відпочинку “Зелений гай”. Дорога була нелегка та неблизька. Велика відповідальність лягала на плечі педагогів, і ми, розуміючи це, намагались поводити себе чемно і дослухатись до настанов. Хоч шлях був далекий,але час у хорошій компанії плине швидко. Дотримання правил техніки безпеки, додержання колони та дистанції, з усім цим нас ознайомили організатори, але усі були приємно здивовані, що довелося їхати під супроводом патрульного автомобіля поліції.

Приїхавши на  місце призначення, припаркувавши  транспорт, ми ознайомилися з умовами змагання та естафети.Наша зацікавленість зросла ще більше. ”Прийшов час повеселитись і перемогти!” -  радісно вигукнув наш 10 клас. Поділившись на команди  і представивши їх, ми перейшли до змагань. Це було так весело, так цікаво та злагоджено, що словами важко описати. Пройшовши усі естафети першого етапу, не знаючи ніяких результатів, ми, затамувавши подих, чекали наступного.

Другим завданням було – розпалити багаття за певний час. Умови були такі - накласти основу вогнища до певної висоти, запалити вогонь, щоб полум’я перепалило нитку, яка  прикріплена на однакову висоту у двох команд.  Третім і останнім етапом було перетягування каната. У результаті  перемогла дружба.

Усі щасливі та зголоднілі швиденько дістали свої смаколики. В кінці нашої подорожі ми поласували смаженими сосисками, салом та картоплею.

Здається, завдяки такій подорожі ми стали дружніші і змогли вдосконалити свої навички роботи у команді. Від імені усіх учасників естафети, я можу сказати, що ми готові повторити цей день ще не один раз!

 

                Троц Даря, голова ради учнівського

 управління школою Ізяславського НВК №2