Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!

Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ! 

       14 жовтня в Україні є великим державним святом. Ми відзначаємо День Покрови Пресвятої Богородиці, покровительниці і заступниці Божої Матері та День українського козацтва та  День Захисника України.  Такими  слова розпочали  свято у Новоставецькій ЗОШ І-ІІІ ст. Теофіпольського району  «Народ мій є! Народ мій завжди буде!Ніхто не перекреслить мій народ!» ведучі заходу  Бугай Іванна та Волинець Божена.

Для нас святою та рідною  є Україна. Вона полита потом і кров’ю  сотень поколінь наших працелюбних і героїчних предків, які зберегли для нас нашу солов’їну мову, а нас самих наділили веселою вдачею, співучістю, працьовитістю, щирістю… І саме зараз наша країна в небезпеці. ІІ потрібно захистити.  І до нас на свято завітав захисник Вітчизни, капітан Збройних сил України,  нагороджений орденом Богдана Хмельницького за участь в бойових діях , випускник нашої школи Новосад Михайло. Він розповів про свій шлях від курсанта до капітана,  про те, як був поранений біля Савур – могили. Про велику роль волонтерів в госпіталях та під час бойових дій. Розповів про своїх товаришів, адже їм доводилось бути в всіх гарячих точках нашої країни. Сам Михайло, недавно, повернувся із Косово, де виконував миротвору місію. Закликав школярів любити та шанувати свою країну та гарно вчитися.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за незалежну країну.

На закінчення зустрічі Дем’янова Є.С. побажала мирного неба всім присутнім, а Михайлові подякувала, що завітав до рідної школи. Та мужності, сил та натхнення в його не прості роботі.

                       

Бугай Іванна, голова ради старшокласників

 Новоставецької ЗОШ І-ІІІ ст. Теофіпольського району