Ми - нащадки козацької слави!

Ми - нащадки козацької слави! 

14 жовтня в Україні відзначалося одразу чотири  важливі події: Покров  Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва та УПА.  Цей день щорічно переповнює гордістю та хвилюванням серця мільйонів громадян нашої країни. Це справжнє свято мужності й самовідданості,   свято лицарства та благородства. Свято тих, хто віддає свої знання, силу і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Не залишились осторонь відзначення  цього свята і лідери учнівського самоврядування Красилівської ОТГ.  Заходи, які вони організували у своїх школах в рамках тижня козацької слави,  були спрямовані на виховання справжніх патріотів держави,  на формування ціннісного ставлення  до своєї країни,  поваги до історії та традицій українського народу.

В ці дні у шкільних дитячих об’єднаннях були проведені зворушливі  зустрічі з ветеранами та учасниками АТО, конкурси  малюнків на козацьку тематику,  конкурси  козацької пісні «За Україну, за її волю, за народ!» та флеш-моби «Ми - діти твої, Україно!».

Надзвичайно урочистою подією для молодших школярів стала  "Посвята в козачата",  під час якої вони здійснили  віртуальну подорож до Запорізької Січі та познайомились з доблесними  воїнами , українськими лицарями та хоробрими  захисниками-козаками.

Хлопці-старшокласники стали учасниками  козацьких забав, конкурсів та  спортивних змагань.  Майбутні наші захисники  змагалися у силі, спритності та витривалості, демонстрували свої знання з історії козацтва.

А 14 жовтня члени ради лідерів учнівського самоврядування Красилівської ОТГ взяли участь у міських урочистостях та у панахиді за загиблими воїнами нашої Батьківщини. Вшанувавши героїв, разом із керівництво громади та усіма присутніми, лідери поклали квіти до пам’ятника Героям України.

       Такі заходи показують підготовку та загартованість сучасної молоді до майбутніх випробувань, їх щиру любов до Батьківщини, шанування історії свого народу.

 

Юлія Оліщук, голова комітету 

преси та інформації Красилівської ОТГ