Всесвітня щорічна акція «Walk for Freedom/Хода за свободу»

Всесвітня щорічна акція «Walk for Freedom/Хода за свободу» 

Вулицею Небесної Сотні до площі Героїв Майдану, що в смт Теофіполь, пройшли учасники акції «WalkforFreedom/Хода за свободу» аби привернути увагу суспільства до проблем рабства та торгівлі людьми «Акція  «Хода за свободу» спрямована на підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про це явище та небезпеку, яку воно становить. Цей захід не є протестом, це мовчазна й мирна хода, що проходить уже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз перебувають у рабстві. Сучасне рабство – це міжнародний злочин, який вражає усі нації та впливає на людей усіх рівнів достатку. Не усвідомивши проблеми, її важко подолати. Через акцію розвиватимемо діалоги, які сприятимуть покращенню підтримки постраждалих та переслідуванню торговців людьми на глобальному рівні. Минулого року до акції приєдналося 400 міст в 50 країнах світу.

За оціночними даними Представництва міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за час незалежності 230 тис. українців постраждали торгівлі людьми. Зокрема, представництво МОМ в Україні надає допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) і людям, які зазнали наслідків конфлікту, протидіє торгівлі людьми, надає допомогу Уряду у протидії неврегульованій міграції та покращенні системи управління міграційними процесами, а також розробляє політику в галузі охорони здоров’я, яка враховувала б мігрантів.

Українці потрапляють в тенета цього злочину не лише в Україні, але й у Росії, Польщі, інших країнах Європи, Туреччині, США, країнах Центральної Азії та Близького Сходу.

Участь у ході взяли: учнівська молодь, представники установ та організацій району. Були одягнуті здебільшого у темний одяг і тримали в руках чорні парасолі.

Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища. Головна мета акції – показати суспільству, що в сучасному світі й досі існує торгівля людьми!

 

Безкоровайний Любомир, голова учнівського

самоврядування Теофіпольського району