Засідання комісії з питань прав дитини та допомоги в проблемних ситуаціях

Засідання комісії  з питань прав дитини та допомоги в проблемних ситуаціях 

18 жовтня 2018 року в ЗОШ № 16 відбулось засідання комісії з питань прав  дитини та допомоги в проблемних ситуаціях ради старшокласників «Нова Генерація Лідерів» м. Кам’янця-Подільського.

Засідання провела голова ради старшокласників Інна Потапова, учениця 10 класу ЗОШ № 10.

Використовуючи тренінгову форму роботи, голови шкільних  комісій  з питань прав дитини та допомоги у проблемних ситуаціях визначали верховенство права, вивчали закони України «Про об’єднання громадян», «Про молодіжні та дитячі громадські організації», Статут ради старшокласників «Нової Генерації Лідерів».

Значну увагу учасники засідання приділили функціональним обов’язкам комісії з питань прав дитини  та допомоги в проблемних ситуаціях, відпрацюванню технології планування, проведення заходів.

18 жовтня відзначався європейський день  протидії торгівлі людьми, тому учасники засідання розглянули питання торгівлі людьми, види торгівлі, куди звернутись у скрутних ситуаціях.

У кінці засідання голови комісій з питань  прав дитини та допомоги в проблемних ситуаціях змоделювали і провели флеш-моб «Парасолька протидії торгівлі людьми».

 

Данілевська Антоніна, голова комісії з питань

захисту прав дитини та допомоги в проблемних

ситуаціяхм. Кам’янця-Подільського