Яскраві барви осені!

Яскраві барви осені! 

Згідно плану роботи ради лідерів учнівського самоврядування Красилівщини в усіх школах громади з 10 по 18 жовтня 2018 року були організовані та проведені виставки-конкурси «Яскраві барви осені».

Цей захід є традиційним, проте щороку він проходить по-новому. Цьогоріч роботи школярів відрізнялися своєю неповторністю, креативністю та сучасністю.

Усю красу та багатство рідного краю  школярі зуміли продемонструвати в своїх виробах: це і «Господарський двір» з чудернацькими тваринами, і вироби мультиплікаційних героїв з овочів та фруктів, і неперевершені квіткові композиції. А у Красилівській ЗОШ I-III ст. № 4 ім. П. Кізюна образи квітів учні представили у різноманітних техніках декоративно-ужиткового мистецтва. Це були вишивки на ситі та декор годинника.

У ці дні школи Красилівської ОТГ перетворилась у справжнісінькі виставкові  зали, де панувала творча атмосфера, яка тісно перепліталася з ароматами квітів, овочів та фруктів, де кожний із величезним задоволенням і захопленням розглядав осінні експонати, які майстерно виконали учні.

 

Осадчук Валерія,член ради лідерів учнівського

самоврядування Красилівської ОТГ