Я маю право на гідне життя!

Я маю право на гідне життя! 

 Я маю право жити на землі

Творити, дихати, учитись

Примножувать багатства всі її

Своєю Україною гордитись 

15 січня 2019 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІ ст. № 6 відбулося засідання клубу «Лідер» закладів освіти Полонської ОТГ на тему: «Я маю право на гідне життя!». Захід було проведено у форматі тренінгового заняття Зеленюк Вікторією Анатоліївною, головою методичного об’єднання педагогічних працівників виховного циклу, педагог-організатор Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Змістом права на повагу до гідності людини є можливість  усвідомлювати себе як особистість, поважати власні моральні принципи й етичні норми, наполягати на повазі до себе інших людей, державних органів та їх посадових і службових осіб, а також вимагати, щоб будь-які сумніви щодо її моральних якостей і етичних принципів були належним чином. Перш за все право на повагу людської гідності передбачене у Загальній декларацій прав людини: «Усі люди народжуються вільними і рівними в своїй гідності і правах. Вони наділені розумом і совістю і повинні вчиняти по відношенню один до одного у дусі братства». Гідність людини – це сукупність моральних, світоглядних, професійних якостей людини, які дають їй підстави для самоповаги та для усвідомлення своєї суспільної цінності.

У ході проведення тренінгу було застосовано різні форми роботи: лідери збагатилися і обмінялися новими ідеями, працювали у командах, створювали свої моделі розуміння поняття «гідне життя», переглядали цікаві відеоролики, закінчили зустріч «листом у майбутнє».

 

Чуб Назарій, голова клубу

«Лідер» Полонської ОТГ