Зустріч із славетним земляком

Зустріч із славетним земляком

Захисники Донецького аеропорту стали національним символом стійкості та героїзму, а 242-денна оборона летовища – символом незламності духу українськогонароду. 21 січня 2019 року, в українських аеропортах на честь кіборгів грали військові оркестри. Вшановували героїв також у Волочиській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5.

На виховний захід, який проведено для учнів 9-х класів, запросили нашого земляка, героя сьогодення – Тріща Миколу Ярославовича.
Під час зустрічі Микола Ярославович розповів учням про той період свого життя, коли йому довелося захищати східні кордони України. Детально він зупинився на обороні Донецького аеропорту, де не витримував бетон, а люди вистояли. Учні, затамувавши подих, слухали розповідь кіборга, вони мали можливість роздивитись світлини, зроблені на місці подій, задати запитання, на які отримали цікаві й змістовні відповіді. З війни Микола Ярославович повернувся з нагородами : орденом «За оборону Донецького аеропорту», орденом «Свобода і воля», орденом Міністра оборони України «За зразкову службу».

Діана Стойко, голова учнівського самоврядування

Волочиської ЗОШ І-ІІІ ст. №5