День Соборності України

День Соборності України

Одна з головних сторінок нашої історії – боротьба українського народу за соборність своїх земель. Так вже розпорядилась історія, що упродовж століть наш народ та землі України були розрізнені, належали до інших держав: Російської імперії, Польщі, Австро-Угорщини. Тож споконвічною мрією українців було об’єднання розрізнених частин України у межах однієї держави.

День 22 січня ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України.

Цього Дня усі школи Хмельницького району відзначають цю величну подію. У Розсошанському НВК було проведено загальношкільний захід: «Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя!                                           

   День Соборності України нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Пам’ятаймо про незлічені жертви наших співвітчизників, покладені на вівтар незалежності, соборності, державності. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

 

Бажакова  Діана, лідер учнівського самоврядування

Розсошанського НВК Розсошанської ОТГ

Хмельницького району