Крути – наша гордість і слава, там соколи юні у вічність пішли…

Крути – наша гордість і слава, там соколи юні у вічність пішли… 

29 січня – трагічна сторінка в історії України . Це -  День пам’яті героїв Крут,  які віддали свої молоді  життя за майбутнє України.  300 українських студентів безстрашно вийшли на нерівний бій з більшовицькою армією. Цей  бій став важливою частиною української історичної пам'яті, адже саме ці юнаки зупинили блискавичний наступ більшовицької машини і на сотні років стали прикладом для кожного з нас.

З метою вшанування пам’яті  загиблих  у бою під Крутами  та виховання патріотичних почуттів,  активної життєвої позиції, поваги до історичного минулого українського народу  в усіх школах Красилівської ОТГ лідери учнівського самоврядування провели заходи  «Вони живуть в наших серцях».  Перегляд документальних фільмів, розповіді  та роздуми знавців  історії  про той  відчайдушний бій не залишили байдужими нікого.

Хвилиною мовчання та свічками пам’яті вшановували в цей день українських юнаків, які загинули під Крутами.  Їхній подвиг назавжди залишиться в історії як символ національної честі, героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

 

Харчук Ілля,голова ради лідерів учнівського

самоврядування Красилівської ОТГ