Хмельницька обласна рада старшокласників

Хмельницька обласна рада старшокласників

Голова обласної ради старшокласниківГоляк Анастасія, учениця 10 класу Хмельницького ліцею №17.І заступник голови обласної ради старшокласниківЛисичина Надія,учениця 9 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів№3.ІІ заступник голови обласної ради старшокласниківЛузанов Дмитро,учень 9 класу НовоушицькоїЗОШ І-ІІІ ступенів №2.Голова комісії з питань екології та краєзнавстваГуменна Діана,учениця 10 класуЯрмолинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.Голова комісії з питань захисту прав дітей та допомоги у проблемних ситуаціяхГорин Ілля,учень 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.Голова комісії з питань толерантності та духовного розвиткуСрюбко Каріна,учениця 10 класу Дунаєвецького НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів, гімназія»


Голова комісії з питань партнерства та міжнародних відносинЧорна Вікторія,учениця9 класуШатавськогоНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум» Маківської ОТГ Дунаєвецького району


Голова комісії з питань преси та інформації Домбровська Юлія,учениця 9 класуЧемеровецького НВК № 2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів та гімназія».


Голова комісії з питань культури та дозвілляКліманський Денис,учень 9 класу Летичівського НВК № 2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія».


Голова комісії з питань спорту та здорового способу життяКухарчук Анна,учениця 9 класу Шепетівського НВК № 1 у складі: «ЗОШ І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського».


Голова комісії з питань загальної та позашкільної освітиЗавортна Катерина,учениця 10 класу СтуфчинецькоїЗОШ І-ІІІ ступенів Лісовогринівецької ОТГ Хмельницького району.