Інформація про членів обласної ради старшокласників

Хмельницька обласна рада старшокласників 2012-2015 роки


Голова обласної ради старшокласників  - Уманець Катерина, учениця колегіуму № 16 ім.  В.  Козубняка  м.  Хмельницького.

 

 

 

 

Заступники голови обласної ради старшокласників:


Рибак Максим, учень Деражнянського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

 

 

Білогаш Майя, учениця Новоушицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія».


Манич Анастасія, учениця Чемеровецького НВК № 1.

 

 

Комісії обласної ради старшокласників

Комісія з питань партнерства та міжнародних відносин

Стасюк Наталія, голова  комісії, лідер учнівського самоврядування обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Дзюба Інеса, учениця Городоцької загальноосвітньої школа №4, 10 клас.

Унольд Олександр, учень Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ст.».

Комісія з питань захисту прав дітей та допомоги у проблемних ситуаціях

Любецька Олена, голова комісії, учениця Теофіпольського НВК №3 – гімназія.

Михнюк Наталія, учениця Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

Дацюк Дмитро, учень Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Комісія з питань загальної та позашкільної освіти

Степанюк Юлія, голова комісії, учениця Волочиської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Варчук Іванна, учениця  Ямпільської  загальноосвітньої школи I-IIIступенів Білогірського району.

Загика Марина, учениця Розсошанської ЗОШ І-ІІІ ст. Хмельницького району.

Комісія з питань преси та інформації

Охота Ганна, голова комісії, учениця Берездівського НВК Славутського району.

Луцик Крістіна, учениця Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ст. Старокостянтинівського району.

Андрійчук Анна, учениця Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі наук.

Комісія з питань спорту та здорового способу життя

Чижаковська Яна, голова комісії, учениця ЗОШ №8, 10 клас м. Шепетівки.

Ходаніцька Дарина, учениця Дашковецького НВК, Віньковецького  району.

Кашперська Юлія, учениця Летичівського НВК №2-гімназія.

Комісія з питань екології та краєзнавства

Вьюнова Світлана, голова комісії, учениця НВК №13 м. Кам’янця-Подільського.

Мавлютов Ярослав, учень НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ст. та ліцей»   м. Нетішина.

Клімчук Олександр, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Славути.

Комісія з питань толерантності та духовного розвитку

Рупчева  Анастасія, голова комісії, учениця Старокостянтинівської гімназії.

Ляшук Анна, учениця Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1.

Білий Ростислав, учень Пилявської ЗОШ І-ІІІ ст. «Школа сприяння здоров’ю та козацькому гарту» Старосинявського району.

Комісія з питань культури та дозвілля

Бурлака Олексій, голова комісії, учень Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.

Балицький Олександр, учень Думанівської ЗОШ І-ІІ ст. Кам’янець-Подільського району.

Правак  Юлія, учениця  Дунаєвецького НВК «ЗОШ І-ІІIст., гімназія».

Комісія з питань роботи з дітьми молодшого та середнього шкільного віку

Карпішина Діана, голова комісії, учениця Грицівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Франчук Дарина, учениця Шарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ярмолинецького району.