Хмельницька обласна рада старшокласників

Голова обласної ради старшокласниківВойтюк Анна, учениця 10 класу Шепетівської СЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства.

  Презентація

 

 

Заступники голови обласної ради старшокласників:

  Новіцька Олена, учениця 10 класу 
Новоушицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;

Презентація

  

Балян Анна, учениця 10 класу Хмельницького НВК № 4.

Презентація

 

 

 

Голова комісії з питань культури та дозвілляПетровська Вікторія, учениця 9 класу Полонської гімназії.

Члени комісії:

Ніжнік Лариса, учениця 10 класу Берездівського НВК Славутського району;

Ковальчук Маргарита, учениця 9 класу Летичівського НВК № 2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія».

Голова комісії з питань преси та інформаціїБерезна Анастасія, учениця 10 класу Ізяславського НВК № 2.

Презентація

Члени комісії:

Гибалюк Іванна, учениця 9 класу Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі наук;

Крицька Дарія, учениця 11 класу Ярмолинецького технологічного ліцею.

Голова комісії з питань екології та краєзнавстваФугело Дарія, учениця 10 класу Чемеровецького НВК № 1.

Презентація

Члени комісії:  

Зубкова Валентина, учениця 8 класу Деражнянського НВК № 3, ліцей;

Попович Галина, учениця 10 класу Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівського району.

Голова комісії з питань толерантності та духовного розвиткуЛисичина Надія, учениця 8 класу Старокостянтиніської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.

Презентація

Члени комісії:

Давидун Вікторія, учениця 9 класу Красилівської ЗОШ   І-ІІІ ступенів № 4;

Кащук Христина, учениця 10 класу Білогірського НВК.

Голова комісії з питань загальної та позашкільної освітиБоршуляк Вікторія, учениця 10 класу Камʼянець-Подільського НВК № 9 ім. Аліма Трояна.

Презентація

Члени комісії:

Тернавська Тетяна, учениця 9 класу Волочиського НВК;

Заєць Ольга, учениця 9 класу Осташковецької ЗОШ І-ІІ ступенів Хмельницького району.

Голова комісії з питань спорту та здорового способу життяАфанасьєва Дар’я, учениця 10 класу Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівського району.

Презентація

Члени комісії:

Шлапак Дар’я, учениця 10 класу Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум» Камʼянець-Подільського району;

Бородій Яна, учениця 10 класу Теофіполького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія».

Голова комісії з питань партнерства та міжнародних відносинФіялковська Олеся, учениця 10 класу Шатавського НВК Дунаєвецького району.

Презентація

Члени комісії:

Лабунський Олександр, учень 10 класу Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки;

Бондарчук Катерина, учениця 9 класу Дашковецького НВК Віньковецького району.

Голова комісії з питань захисту прав дітей та допомоги у проблемних ситуаціяхВоронка Владислав, учень 10 класу Камʼянець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Презентація

 Члени комісії:

Ткачук Катерина, учениця 9 класу Славутського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» № 5;

Голенко Аліна, учениця 9 класу Мисюрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Старосинявського району.

Голова комісії з питань роботи із дітьми молодшого та середнього шкільного вікуГуменна Інна, учениця 8 класу Городоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

Презентація

Члени комісії:

Яцюк Тетяна, учениця 11 класу Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.