Хмельницька обласна рада старшокласників взяла участь у Саміті проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй»

Хмельницька обласна рада старшокласників взяла участь у Саміті проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй» 

З 02 по 04 травня 2018 року члени Хмельницької обласної ради старшокласників та найактивніші лідери учнівського самоврядування області взяли участь у Саміті проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй», який було проведено на базі Міжнародного дитячого центру «Артек»в одному із заповідних куточків Києва – Пущі Водиці.  Учасниками заходу стали близько 800 лідерів учнівського самоврядування від 14 до 18 років з усіх областей України. Організаторами події виступили Міністерство молоді та спорту України, Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати таефективність» (DOBRE).

Саміт проактивних відкрив Ігор Жданов, Міністр молоді та спорту України, зазначивши, що роки громадської активності, навчання у школі, а потім й в університеті, варто на повну використати для того, щоб прийти у доросле життя підготовленими людьми, керівниками, менеджерами. З вітальним словом до усіх учасників звернулися Олександр Горган, голова Київської облдержадміністрації, Микола Кулеба, Уповноважений Президента з прав дитини, Світлана Бут,головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Департаменту професійної освіти Міністерства молоді та спорту України та Сʼюзан Фріц, директор USAID. Також лідери учнівського самоврядування мали змогу почути мотиваційні промови на тему бізнесу, громадянської активності та державотворення від відомих спікерів України. Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України став справжнім другом для старшокласників, взявши участь у мотиваційній програмі від успішних людей на тему: «Бажай. Удосконалюй. Мотивуй».

У програмі заходу лекції за вибором та воркшопи від провідних експертів з освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо. Щоранку – біг, спільна руханка, ранкова гімнастика, яку проводили члени Української Академії Лідерства й самі учасники заходу (від Хмельниччини юним тренером став Горин Ілля, голова комісії з питань захисту прав дітей та допомоги у проблемних ситуаціях Хмельницької обласної ради старшокласників).

Під час заходу активно попрацювалаНаціональна дитяча рада – дорадчий орган при Уповноваженому Президента України з прав дитини доскладу якої входить Голяк Анастасія, голова Хмельницької обласної ради старшокласників. Члени Дорадчої ради розповіли усім співучасникам Саміту основні завдання на рік, познайомили із структурою та оголосили про очікуваний результат їхньої роботи.

Саміт відкрив можливість лідерам учнівського самоврядування не тільки здобути нові знання, але й завести знайомства з ініціативною молоддю з інших міст та сіл і разом творити зміни як на локальному, так і на національному рівнях.