IQ-Поділля – цікава гра для лідерів учнівського самоврядування

IQ-Поділля – цікава гра для лідерів учнівського самоврядування

08 листопада 2018 року у стінах Великочернятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівського району було людно та гамірно. У спортивній залі йшли останні приготування, а у тих, хто завітав до школи – хвилювання. Саме у такій атмосфері відбувся регіональний збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування у форматі інтелект-шоу «IQ-Поділля». Позмагатися у вправності розуму, інтелекту та прихильності фортуни вирішили лідери із м. Старокостянтинів, Красилівської міської, Полонської міської та Понінкінської селищної об’єднаних територіальних громад.


Із вітальним словом до учасників звернувся Франко Анатолій Михайлович, директор Великочернятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівського району. За результатами інтелектуальної гри стежили: ​Грінченко Олег Валерійович, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Старокостинтинівської РДА; Круторогий Олег Петрович, в.о. директора Районного центру культури імені В. Ножки; Пірожок Інна Миколаївна, завідувач організаційно-масового відділу Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді; Грабова Віта Павлівна, методист навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Лідери учнівського самоврядування взяли участь у різноманітних конкурсах – «Брейн-ринг», «Інтуїція», «Домашне завдання», «Квест», «Веселий Роджер», «Шотландський розбишака», «11 друзів Оушена», «Вокзал-привид» та «Старий маяк».

Величезний позитив отримали учасники гри, а також глядачі, спостерігаючи за інтелектуальними та веселими конкурсами. Перемогу отрималилідериКрасилівської міської об’єднаної територіальної громади.

">З історії: Ідея запровадження інтелектуально-розважальних ігор "IQ-Поділля" виникла у членів МГО "Особистість плюс", керівників гуртків Шпітька Сергія, Волошина Олександра та Кожевнікова Антона у 2014 році. Заручившись підтримкою районної державної адміністрації в особі Фесуна Сергія Никаноровича та Борикіна Олега Георгійовича, автори гри втілили свій проект у життя. Кількість учасників, що беруть участь у змаганнях інтелекту постійно зростає.