Оnline збір обласної ради старшокласників

Оnline збір обласної ради старшокласників

13 листопада 2018 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено вебінар для лідерів та координаторів учнівського самоврядування з метою підведення підсумків роботи за 2018 рік. До онлайн збору долучились лідери та координатори із 52 закладів загальної середньої та позашкільної освіти.


Жолобок Наталя Володимирівна, заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді привітала усіх присутніх у студії та слухачів зібрання.

Про участь у Всеукраїнському зборі лідерів «Бажай! Удосконалюй! Мотивуй!» розповіла Анастасія Голяк, голова Хмельницької обласної ради старшокласників, голова учнівського самоврядування «Нова генерація міста» м. Хмельницький.

Суть формування позитивного іміджу учнівського самоврядування через участь у всеукраїнських та міжнародних масових заходах розкрила Мельник Ірина, в.о. голови ради старшокласників м. Старокостянтинів.

Невід’ємною ланкою роботи лідерів учнівського самоврядування є створення проектів. У цьому усіх переконали неодноразові переможці та призери всеукраїнських масових заходів Інна Потапова та Анна Коробчук із м. Кам’янця-Подільського.

Сучасний світ важко уявити без медіа. Про участь соціально активної молоді у формуванні медіа контенту та про причини актуальності медіа освіти розповіла Кухарчук Анна, голова комісії з питань спорту та здорового способу життя Хмельницької обласної ради старшокласників, член учнівського самоврядування м. Шепетівка.

Пірожок Інна Миколаївна, координатор обласної ради старшокласників, завідувач організаційно-масового відділу Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді поінформувала про роботу лідерів учнівського самоврядування у 2018 році.Презентація 1 завантажити

Презентація 2 завантажити

Презентація 3 завантажити

Презентація 4 завантажити

Презентація 5 завантажити