Інсталяції самоврядування – цікавий світ змін для лідерів

Інсталяції самоврядування – цікавий світ змін для лідерів

04 квітня 2019 року у м. Шепетівка зібрались лідери та координатори учнівського самоврядування під час проведення регіональних зборів на тему «Інсталяції самоврядування». У заході взяли участь представники з Ізяславського, Славутського, Шепетівського районів, міст Нетішин та Славута, Берездівської, Ленковецької сільських об’єднаних територіальних громад.


 

Захід розпочався із арт-проекту «Не одноразовий», де усі бажаючі долучились до творчої інсталяції із розмальовування паперових стаканчиків. Продовжили захід презентацією концепції Школи Лідерів Шепетівки.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулась Інна Миколаївна Пірожок, завідувач організаційно-масового відділу Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, побажавши творчої праці, позитивних емоцій та нових друзів.

Навчальний модуль відбувся у стінах Шепетівської міської ради. Лідери та координатори відчули себе справжніми депутатами у сесійній залі: розглянули питання, проголосували та прийняли рішення. За стаканчиком чаю, власноруч оформленого дизайну, у відкритому діалозі учасники заходу поділились мріями про власне майбутнє.

З метою збереження спадщини і культури рідної землі усі відвідали оглядову екскурсію у Краєзнавчому музеї міста Шепетівки.

У малій залі міського Будинку культури усі присутні поринули у світ театру, переглядаючи форум-виставу «Новенький із Цвітохи», яка розкрила тему булінгу. Окрім цього, учасники зібрання мали змогу долучитись до відтворення сцен вистави, відчувши себе у ролі агресора та жертви. Три різні історії та одна заміна… Діалог у цьому просторі тривав годину торкаючись також теми підтримки, порозуміння між батьками і дітьми.

Під час ворк-шопу з медіаграмотності було проаналізовано різні типи медіа та вплив медіа на суспільство загалом.

Завершився захід у стінах Шепетівської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 1 ім. М. Островського презентаціює шкільного самоврядування.

Із масою вражень та під впливом емоцій усі учасники заходу поринули у світ думок…