Обласна рада старшокласників збільшує свою команду

 24 лютого 2017 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся збір обласної ради старшокласників для лідерів об’єднаних територіальних громад області.

Відкрив збір лідерів Гончарук Григорій Макарович, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. У своєму виступі Григорій Макарович розповів присутнім про напрямки роботи закладу, про важливість лідерських якостей у старшокласників та про те, що самоврядування не означає залишити дітей сам на сам, а є об’єктом і результатом найскладнішої, найвищої форми керівництва дитячим колективом.

Пірожок Інна Миколаївна, завідувач організаційно-масового відділу Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді наголосила, що цінність учнівського самоврядування полягає в тому, що учні ґрунтовно та всебічно проникають у сутність своїх прав та обов’язків.

Учасники збору детально ознайомились із складом та символікою обласної ради старшокласників, із основними функціями та завданнями учнівського самоврядування. Також було презентовано роботу сайту Хмельницької обласної ради старшокласників, на якому можна отримати будь-яку відповідь про самоврядування в області.

 Заступник голови обласної ради старшокласників, екс-голова ради Хмельницького міського учнівського самоврядування "Нова генерація міста" Анна Балян презентувала роботу хмельницьких лідерів під гаслом "Лідерство як спосіб життя". Анна поділилася із однолітками ідеями для проведення квесту, вмотивовуючи однолітків до активних форм роботи.

 Збір обласної ради старшокласників об’єднав усіх в єдину команду та залишив найяскравіші враження для втілення у життя планів та мрій.