Регіональні збори у Летичеві

16 березня 2017 року у смт. Летичів відбувся регіональний збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування на тему «Формування патріота своєї Батьківщини». У заході взяли участь представники із Летичівської, Меджибізької, Старосинявської об’єднаних територіальних громад, Деражнянського, Хмельницького районів та м. Хмельницького.

Відкрила захід Пірожок Інна Миколаївна, завідувач організаційно-масового відділу Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. З вітальним словом до учасників збору звернувся Онищук Борис Васильович, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради.

Далі інформаційний модуль продовжили Черняхович Віталій Костянтинович, директор Летичівського НВК № 1 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» та Бізюра Інна Валентинівна, педагог-організатор цього ж навчального закладу, які за допомогою короткометражного фільму ознайомили присутніх з рідним містом та школою.

Теоретичний модуль розпочала Кунинець Галина Михайлівна, заступник директора з виховної роботи Летичівського НВК №1 із питанням «Формування патріотизму в учнів на позакласних заходах».  Галина Михайлівна  розповіла про напрями та форми роботи, за якими у закладі реалізується національно-патріотичне виховання. Її розповідь продовжила Балинська Валерія, президент Школи Лідерів Летичівського НВК №1, розкривши особливості та тонкощі організації волонтерського руху серед учнівської молоді, їх напрацювання та здобутки.

Ніцевич Марія, лідер Центру дозвілля та культури учнівського самоврядування Школи Лідерів, наголосила, що виховання патріотизму – необхідна умова формування людини ХХІ століття і презентувала проекти «Пізнай героя», «Холокост і Летичівщина. Досліджуємо. Вивчаємо. Пам’ятаємо», «Рух Опору на Летичівщині», «Шануємо борців проти тиранії», фото-проект «Повертайся живим», які були організовані у НВК лідерами учнівського самоврядування.

Практичний модуль був представлений тренінгом на розвиток лідерських здібностей «Ази лідерства», який провела з об’єднаною командою учнів та їх наставників Бізюра І.В. А рій «Соколи» продемонстрував фрагмент гри «Ватра», що є прикладом реалізації виховання патріота на засадах козацької педагогіки.

Також гостям була запропонована цікава екскурсія до Санктуарію Летичівської Богородиці, на якій вони пізнали нові відомості з історії  Летичева.

На завершення відбувся круглий стіл, де учасники заходу активно обмінялися думками з приводу побаченого та почутого, висловили своє бачення запропонованої теми, побажали один одному успіхів та натхнення у роботі учнівського самоврядування.