Лідери у дії!

Відповідно до Плану роботи Хмельницької обласної ради старшокласників на 2017 рік 20 квітня 2017 року у м. Нетішин відбувся регіональний збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування Ізяславського, Славутського, Шепетівського районів та міст Славути, Шепетівки.

З вітальним словом до учасників регіонального збору лідерів учнівського самоврядування звернулась Ольга Бобіна, заступник міського голови, яка зауважила, що справжній лідер вміє знаходити спільну мову з будь-якою людиною, і побажала усім присутнім насолодитись спілкуванням і отримати заряд позитивного настрою.

Модератором регіонального збору була Владислава Бердаль, голова Нетішинської міської ради старшокласників, президент учнівського комітету ЗОШ № 2. Вона оголосила тему заходу: «Екологічне виховання та пропаганда здорового способу життя». Співдоповідачами Владислави були члени міської ради старшокласників Катерина Вітковська, Дарина Аліксійчук, Юлія Щукла.

Лідери поділились досвідом реалізації проектів, спрямованих на екологічне виховання учнівської молоді та здоровий спосіб життя у рамках п’яти діючих проектів Хмельницької обласної ради старшокласників. Продемонстрували фотоматеріали, які зафіксували миті втілення багатьох проектів у життя: «Операція озеленення», «Збережемо пам'ять», «Маршрут безпеки», «Продукти харчування – наші друзі чи вороги», «Здоров’я дитини – майбутнє нації», «Збережемо ліс, або папір – не сміття» тощо.

Розпочався практичний  модуль виступом агітбригади «Антивірус», переможця обласного етапу конкурсу «Молодь обирає здоров’я» під керівництвом Іванни Олійник, координатора учнівського самоврядування Нетішинської ЗОШ I-III ст. №2.

Веселі та активні «антивірусівці» зарядили усіх присутніх гарним настроєм і залучили колег до спільної участі у квесті «Лідер». Проходження чотирьох станцій квесту: освітньої, спортивної, здоров’язберігаючої та екологічної, де лідери самоврядування висадили  саджанці дерев, дало можливість юнакам та дівчатам одночасно і відпочити, і попрацювати розумово та фізично, а головне – ближче познайомитися та здружитися.

Підсумком спільно пройдених завдань стали маса позитивних емоцій та спільне створення здоров’язберігаючих мотиваційних плакатів, які презентували команди, називаючи нашвидкуруч вигадані назви та девізи. Усі отримали у якості нагород символічні медалі.

Учасники регіонального збору лідерів мали можливість відвідати і Нетішинський міський краєзнавчий музей, познайомитись з особливостями краю, історією створення міста.

В одній із затишних музейних кімнат було підведено підсумки заходу. Усім за роботу подякувала Інна Пірожок, завідувач організаційно-масового відділу Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, яка відмітила, що захід відбувся на високому рівні. А Владислава Бердаль присутнім на згадку подарувала сувеніри, виготовлені з екологічно чистих матеріалів вихованцями Нетішинського Будинку дитячої творчості.

Підсумковою думкою зустрічі стала цитата відомого німецького філософа Артура Шопенгауера: «Дев’ять десятих нашого щастя залежать від здоров’я!».

Пам’ятаймо, що поняття здоров’я включає у себе чотири невід’ємні складові: фізичне здоров’я, психічне, моральне та соціальне. А одним із важливих факторів впливу на здоров’я людини є і стан довкілля.

Людина та природа повинні жити у гармонії!