Наше здоров’я – у наших руках!

18 травня 2017 року у Полонській об’єднаній територіальній громаді відбулися регіональні збори лідерів та координаторів учнівського самоврядування на тему: «Ціннісне ставлення до здоров’я».


У заході взяли участь лідери та координатори учнівського самоврядування із Полонського, Старокостянтинівського, Шепетівського районів, міста Старокостянтинів та Понінківської об’єднаної територіальної громади, завідувач організаційно-масового відділу Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді представники міської ради, завідувачі та  спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту  виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Дорогих гостей зустріли вітальним флеш-мобом «Я люблю Україну» та  духмяним  короваєм  Полонського краю.

З вітальним словом до учасників зібрання звернулися: Олександр Коблай, керуючий справами, секретар   виконавчого комітету  Полонської міської ради об’єднаної  територіальної   громади, Анжела Коріньовська, заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Полонської громади; Інна Пірожок, завідувачорганізаційно-масового відділу  Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Гостей привітала Наталія Герасимчук, директор Будинку творчості школярів, а також презентувала позашкільний навчальний заклад, розповіла про історію його заснування, кількість вихованців, здобутки в обласних та всеукраїнських конкурсах, представила керівників закладу.

Учасникам семінару було запропоновано тематичну виставку «Цілющі сили рідної землі». Перед аудиторією виступив пасічник Віктор Колч, який розповів про користь продуктів бджільництва.

Практичний модуль було проведено у стінах Полонської гімназії, де директор закладу – Ганна Марченко, люб’язно  прийняла гостей.

Наталія Михальська розповіла  про роль  лідера учнівського самоврядування в організації ціннісного ставлення до здоров’я, участь лідерів об’єднаної територіальної громади у реалізації проектів обласної ради старшокласників.

Фрагмент коучинг-сесії «Наше здоров’я у наших руках» провела з лідерами Євгенія Александрова, практичний психолог Полонського БТШ, а з координаторами займалася методист методичного кабінету, психолог – Марина Грама.

Голова парламенту учнівського самоврядування, учениця 9 класу Червонівської ЗОШ І-ІІ ст, Олена Яковенко повідомила про оздоровчу кампанію у літній період у закладі.

Переможці міжнародного проекту «Gocamp» опорної  Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів були представлені головою клубу «Нова генерація», ученицею  11 класу Юлією  Фелонюк у виступі «Здорова молодь на шляху до демократичних змін».

Про співпрацю клубу «Лідер» із вищими навчальними закладами України, молодіжний туризм, як складову фізичного і морального здоров’я присутнім розповів Назар Мартинюк, випускник Полонського БТШ, студент  Національного університету «Острозька академія», який також провів й туристичну  подорож тисячолітнім містом.

У рамках проведення Всесвітнього Дня музеїв гостей та учасників заходу зустрів директор музею фарфору Полонщини Ігор Бучинський. Екскурсію провів юний мистецтвознавець, краєзнавець, публіцист, дослідник культурної спадщини рідного краю Приймак Назар, учень 8 класу Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.